Kontakta oss

Vi har kunskaperna och erfarenheterna vad gäller allt inom skyltar. Vi levererar helhetslösningar till kunder i hela Norden och kan ta olika roller i ett projekt eller hela projektansvaret.
Adress

Tallskogsvägen 11, 793 35 Leksand

E-post

info@nordsign.se

Telefon

+46 (0)247 151 11

Medarbetare

Erik Asp

VD / Försäljning / Projektledning0737770897erik@nullnordsign.se

Jon Björ

Försäljning / Projektledning0736925318jon@nullnordsign.se

Marit Årjes

Ekonomi0739223109marit@nullnordsign.se

Martina Virostek

Grafiker / Projektledning073-968 73 72martina@nullnordsign.se

Mats Danielsen

Försäljning / Projektledning0705280480mats@nullnordsign.se

Ulrika Saras

Försäljning / Projektledning0730758670ulrika@nullnordsign.se